Home / Kişiler / Abdulsamet Özen Kimdir?

Abdulsamet Özen Kimdir?

17 Aralık 2016 Cumartesi günün  Kayseri’de düzenlenen hain saldırıda şehit olan Kocaelili Komando Onbaşı Abdulsamet Özen‘in bir süredir Hakkari’de görevde bulunduğu ve 12 gün önce birliğine geri döndüğü öğrenildi.

Daha önce acemi birliğini Manisa’da tamamlayan 4 aylık asker Abdulsamet Özen, asıl birliği olan Kayseri Komando Tugayında usta birliğini tamamlamak üzere göreve başlamıştı. Bir süre Abdulsamet Özen‘in vazife yaptığı tim, terörle mücadele için Hakkari’ye gönderildi. Başarılı operasyonlara dahil olan Özen, 12 gün önce  yine Kayseri’ye geri  döndü. Bugün arkadaşları ile çarşı iznine çıkan Özen, bindikleri otobüse yönelik düzenlenen hain saldırıda şehit düştü.

Patlamanın ardından acılı aileye haber güçlükle verildi. şehit haberinin verilmesinin ardından evin önünde yakınları toplandı. Vatandaşlar aileye taziye ziyaretinde bulundu. Burada basın mensuplarına açıklamalarda bulunan şehidin dayısı Muhammed Küçük, “Hep  duyardık şimdi yaşıyoruz. Benim büyük oğlumda asker ısparta’da En son 15 gün önce görüştük. 4 aylık askerdi. Hakkari’de görev yaptı, görevi bitti birliğine geri döndü. Kayseri’ye 12 gün önce geldi” dedi.

Beraberinde yanında bulunan küçük çocukları gösteren  dayı Muhammed Küçük, “Geride daha çok askerimiz var. Hainlere fırsat vermeyeceğiz” şeklinde  konuştu.

Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.Yaralı askerlerimize Allah’tan şifa dileriz.

Hakkında admin

Daha Fazla Biyografi

ali koç kimdir, ali koç eşi kimdir, ali koç serveti nekadar, ali koç serveti, ali koç kaç yaşında, ali koç kaç doğumlu

Ali Koç Kimdir ve Serveti Nedir?

Ali Koç Kimdir ve Serveti Nedir? Ali Koç eşi ile nerede tanıştı ve ne zaman …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir