; charset=UTF-8" /> Aslışah Alkoçlar kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir ?
Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Aslışah Alkoçlar kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir ?

Rate this post
banner
Rate this post

Aslışah Alkoçlar kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir konusunda bilgi almak ve Aslışah Alkoçlar biyografisine ulaşmak için bizi takip edebilirsiniz. Aslışah Alkoçlar nerelidir ? Aslışah Alkoçlar ne iş yapmaktadır, Aslışah Alkoçlar kimdir kimin torunudur ve kimin kızıdır ?

Aslışah Alkoçlar kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir ?

Aslışah Alkoçlar kimdir ? 1993 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Hülya Koçyiğit’in torunu olan Aslışah Alkoçlar’ın annesi de yine Yeşilçam’dan tanıdığımız Gülşah Alkoçlar’dır. 15-16 yaşlarında iken kar kayağı sporunda milli sporcu olan Aslışah Alkoçlar, 19 yaşındayken Alaçatı’da ailesinin köklü mesleği olan otelcilik mesleğini sürdürmek adına beş odalı bir butik otel açmıştır.

aslisah alkoclar kimdir

Engin Altan Düzyatan Eşi Kimdir ? Ne Zaman Evlendi

Baturay Tekin, Esat Yontuç, Hakan Sabancı gibi ünlü işadamları ile ilişkisi olmuştur. Oğulcan Engin ile de isimleri anılmıştır. Aslışah alkoç 2016 yılında teyze oldu  ablası neslişah alkoç ve Engin Altan Düzyatan’ın 2014 yılındaki evliliklerinin ardından 2016 yılında dünyaya gelen emir isimli evlatlarının teyzesi Aslışah Alkoçlardır.

Aslışah Alkoçlar kimdir?

Neslişah Alkoçlar, 2 Aralık 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Eski milli futbolcu Selim Soydan ve aktris Hülya Koçyiğit’in torunu, eski aktris Gülşah Soydan Alkoçlar ve Ender Alkoçlar’ın kızı, Aslışah Alkoçlar’ın ablasıdır. İlkokul eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra ortaokul ve lise öğrenimini İngiltere’de bulunan College of Millfield’da tamamladı.

Aslışah Alkoçlar Kaç Yaşındadır

Lise mezuniyetinin ardından üniversite öğrenimini de İngiltere’de tamamlayan Alkoçlar, University of Westminster’dan mezun oldu. İnilgere’de bulunduğu yıllarda, kolej voleybol takımında oynadı. Aynı zamanda iki yaşında kayağa başlayan Neslişah Alkoçlar, Türkiye şampiyonu milli kayakçıdır.

Aslışah Alkoçlar Nerelerde Çalıştı

Üniversite döneminde her yaz Doğan Holding’e ait medya reklam satış ve pazarlama şirketi olan Birmaş’ta staj yaptı ve mezun olunca 2 yıl Birmaş’ta Kanal D Reklam Satış Pazarlama bölümünde çalışmıştır.  2011 senesinde organik gıda şirketi Raya’yı kurdu. 28 Ağustos 2014 tarihinde aktör Engin Altan Düzyatan ile nikah masasına oturdu. 9 Ocak 2016 tarihinde “Emir” isimli evlatları dünyaya geldi.

Aslışah Alkoçlar eşi Engin Altan Düzyatan ile mutlu bir evlilik yaşamaktadır. Aslışah Alkoçlar biyografisine ulaşmak için bizi takip edebilirsiniz.

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...