Home / Oyuncular / Billur Yazgan Kimdir ve Kaç yaşındadır Kimin Kızıdır ?
billur yazgan kimdir, billur yazgan kimin kızıdır, billur yazgan nerelidir, billur yazgan kaç yaşında

Billur Yazgan Kimdir ve Kaç yaşındadır Kimin Kızıdır ?

Billur Yazgan Kimdir ve Kaç yaşındadır Kimin Kızıdır konusunda bilgi almak ve billur yazgan ‘ın biyografisine ulaşmak için sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Billur Yazgan Kimdir ve Kaç yaşındadır Kimin Kızıdır ?

Billur yazgan son günlerde en çok merak edilen isimler arasında Billur yazgan 1 Ekim 1985 tarihinde istanbulda dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve edabiyatı bölümünde eğitm almış Müjdat gezen sanat merkezinden mezun olmuştur mezun olduktan sonra şöhret adlı dizide figuran olarak rol almıştır.

billur yazgan kimin kizidir

Billur Yazgan Kimdir ve Nerelidir

Billur yazganın rol aldığı diziler Acemi cadı, Papatyam, Aşk eski bir yalan, şöhret, yabancı damat gibi dizilerde rol alan billur yazgan evlendikten sonra  uzun bir süredir herhangi bir dizide rol almadı.

Yanlız yakın zamanda hayatını kaybeden bizimkiler dizisinin kapıcısı olarak tanıdığımız ercan yazgının kızı olduğuyla ilgili olarak söylentiler internette hızlı bir şekilde yayılmaya başladı ve gündemde geniş bir yer aldı babasını redettiğiyle ilgili söylentiler sosyal medyada hızlı bir şekilde yayılmaya başladı.

Billur Yazgan Kaç Yaşındadır

Sosyal medyayı yakından takip eden billur yazgan bu söylentilere hızlı bir şekilde açıklamaya yapaarak ” Ercan yazganın babam olduğuyla ilgili olarak hatalı bilgiler dolaşmakta Ercan Yazgan babam değildir ” şeklinde açıklama yaptı açıklamasının tamamında Ercan Yazgının ailesine baş sağlığı dileyerek şu açıklamayı yaptı;

Billur Yazgan Kimdir ve Kimin Kızıdır

”bugün çok değerli ve hepimizin çok sevdiği bir sanatçı olan ercan Yazganı kaybettik. Herkes gibi bende Ercan Yazganı çok severdim ve kaybına çok üzüldüm. Hepimizin Başı sağolsun yanlız basında benim Ercan Yazganın kızı olduğuma dair hatalı bir bilgi dolaşıyor. Ama bu  durum sadece zamanında verdiğim bir röportajda soyadı benzerliğinden faydalanarak tamamen yalan haber yapan kendini bilmez bir gazeteciden kaynaklanmaktadır…. Ercan yazgan Babam değildir! Allah rahmet eylesin gerçek çoçuklarına, ailesine ve sevenlerine sabir versin…” şeklinde açıklama yaptı.

Hakkında salih duran

Daha Fazla Biyografi

Rüzgar Erkoçlar kimdir, Rüzgar Erkoçlar kaç doğumlu, Rüzgar Erkoçlar kaç yaşında, Rüzgar Erkoçlar neden erkek oldu

Rüzgar Erkoçlar Kimdir ve Neden Erkek Oldu?

Rüzgar Erkoçlar kimdir ? 26 Mart 1986 tarihinde İstanbul‘da Nil Erkoçlar olarak doğmuştur.Neden erkek oldu? Rüzgar Erkoçlar …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir