Home / Fenomenler / Çağatay Akman Kimdir?

Çağatay Akman Kimdir?

15.01.1997 yılında Çankırı’da dünyaya gelen Çağatay Akman, aylar öncesinde bilhassa SCORP adlı uygulama yardımıyla sık sık  karşımıza çıkan Gece Gölgenin Rahatına Bak isimli şarkının bestesi ve yorumlayanı henüz 19 yaşında olan Çağatay Akman ismini ilk olarak  Eypio’nun Meşhur Günah Benim şarkısına yaptığı coverla duyurdu. Bununla beraber  sosyal medyanın en büyük mizah gruplarından olan Amacı Olmayan Grup (AOG) yardımıyla çokça takipçi kazanmış yaptığı coverlar grup  üyeleri tarafından  binlerce defa  dinlenmiştir.

19 yaşında olan Çağatay Akman ailesiyle birlikte İstanbul’un Zeytinburnu semtinde oturmaktadır.Çağatay Akman’nın bir tane de ablası bulunmaktadır.Ticaret meslek lisesinden ayrılan Çağatay Akman konservatuvar okumak istiyor.”Gece Gölgenin Rahatına Bak” isimli şarkısı video paylaşım sitesi olan  Youtube’da şuan 127 milyonu geçmiştir.Kısa sürede bu kadar çok dinlenilmesi ona çeşitli konserlere çıkmasını sağladı.Beyaz Show’a çıkmasıyla milyonlarca kişiye ulaşmayı başardı.

Daha sonrasında Gruptan Yöneticiler vasıtası ile  uzaklaştırılan Çağatay Akman Sosyal Medyanın başka güçlü  isimleriyle beraber şarkısının reklamını da birçok kez  yaptı diyebiliriz. Henüz çıkmadan bile  büyük merak uyandıran şarkı beklentileri fazlasıyla karşıladı diyebiliriz.

Sosyal Medya Hesapları

Facebook: facebook.com/cgtyakmn

İnstagram: cgtyakmn

cagatay-akman-kimdir 
Hakkında admin

Daha Fazla Biyografi

nur yerlitaş kimdir,nur yerlitaş kaç yaşındadır, nur yerlitaş nerelidir, nur yerlitaş kaç doğumludur, nur yerlitaş hayatı nedir

Nur Yerlitaş Kimdir? (Biyografisi)

Nur Yerlitaş Kimdir ve nerelidir sorularının cevabını bulmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Nur Yerlitaş kaç …

9 comments

 1. EL HAREKETLERİ GÜZEL….HAYRANLARINA DA ŞARKI YAZMALI BENCE EVET DİYEN ARKADAŞLAR +1 YAPSIN LÜTFEN…

 2. Valla Ben Bu Kadar Sacma Bir Sarki Gormedim Melodi Olmasa Bu SArkinin Sozlerinden Bir Anlam Cıkarabilen Varsa Helal Olsun. Tamam Yapiyorsunuz Bir iş Bari Düzgün Yapin.

 3. sözlerin ve melodinin birleşimidir şarkı hatırlatıym;/

 4. Ceyhun Gaziantep

  Anna rf jump isimli şarkının çalınıp Türkçeye çevrilmiş halidir bu şarkıda müzikte geriye gitmeye devam ediyoruz ilerleme yok habire çalıntı melodiler şarkılar bu piyasayla bi yere varamayız

 5. Şarkı çok güzel. Sadece yorum yapmak için yazmayın yani şarku çokk iyi

 6. bunlar fasa fiso genç şarkıcılardanda bu kadarını beklerim bi ebru kadr bi müslüm baba kadar insanın kalbine dokununda görek aq iyrenç şarkı hiç güzel değil çok izlendi diye çağtayı havlandırmayın aqlar siz izledikçe böle kişiler para kazanıyo yoksa şarkının bir gideri yok;)

 7. nerelerde bu adam hiç görünmüyor bu aralar.

 8. Bence çok iyi biri.

 9. Adamın dibi insan bence

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir