Çağrı Taner Kimdir ?

0

Son yıllarda sosyal medya da eğlenceli paylaşımlar yapan Çağrı Taner bir sosyal medya fenomeni olup gerçek adı bilinmemektedir. Çağrı Taner 20 yaşındadır. 1996 doğumludur. Instagram’da yaklaşık olarak 3.500.000 takip edeni twitter üzerinden de hesabı bulunmakta olan Çağrı Taner’in twitter’daki takipçi sayısı yaklaşık olarak 1.029.000 milyon  bulunmaktadır. Çağrı Taner’in şu anda Facebook hesabında 1.580.383 adet takipçisi vardır.

Bu kadar sevilmesinin sebebi ne olabilir diye düşünebilirsiniz. Takip ettiğiniz zaman anlayacaksınız ki paylaşımları güncel hayattan olup insanların yüzünde gülümseme nedeni olduğudur.Çağrı Taner hakkında hiç bilgi bulunamamaktadır. Nereli olduğu, nerede yaşadığı, öğrenim durumu vs. Benzer biçimde bilgileri bulunmamaktadır. Çağrı Taner’in bunu özellikle organize etmiş olduğu düşünülmektedir internet üzerinde yüzünün net bir şekilde çıktığı bir resimi dahi bulunmamaktadır. Karadeniz tarafında bir ilde yaşadığı düşünülmektedir.

Çağrı Taner yoğun bir halde internette paylaşımlar yapmanın yanında müzik çalışmaları da yürüttüğünü kendi web sitesi olan cagritaner.net’te duyurmuştur. Yaptığı çalışmaları itunes, spotify şeklinde uygulamalarda paylaşmaktadır kendi web sitesi üzerinden de bu tarz şeylerin duyurusunu yapan Çağrı Taner satışlarını da buradan yürütmektedir. Doğal ki tüm sosyal medya hesaplarımdan bize hitap etmek için yüksek çabalar sarf eden Çağrı Taner’in Snapchat hesabı da bulunmaktadır. Snapchat hesabı cagritaner olarak geçmektedir. Kullandığı tek mail hesabı cagritaner@icloud.com’dur. Kendi web sitesinde ise kendini rap sanatçısı, laf yazarı olarak tanıtmaktadır.Share.

About Author

Yorum yap