Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Çiftlik bank’ın sahibi Mehmet Aydın kimdir? Kaç Yaşında ve Nerelidir?

Rate this post
banner
Rate this post

Mehmet Aydın kimdir Yakın zamanda reklamlarda ve gazetelerden ismini duyduğumuz çiftlik bank yatırım yaparak küçük baş ve büyük baş hayvan alıp yatırımı değerlendirebileceğimiz bir yatırım kanalı olarak tanıtıldı bize belirli bir süreden sonra bazı bakanlıkların ve SPK nın bu konuyla ilgili yaptığı inceleme sonucu.

Mehmet Aydın kimdir? Kaç Yaşında ve Nerelidir?

Çiftlik Bank kendilerinin herhangi bir saadet zinciri olmadıklarını göstermek için  üye alımlarını durdurduklarını öne sürmüşlerdi bir cok kişi basından duydukları açıklamalara aldanarak yatırımlarını çiftlik banka yaptılar. Bu yazımızda Çiftlik bank ın sahibi kimdir, şimdi nerede, Çiftlik bank nedir ve nasıl çalışır, Mehmet Aydın kimdir ve kaç yaşındadır ? sorularını cevaplamaya çalışacağız.

ÇİFTLİK BANK SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIYOR?

SPK raporuna göre Çiftlik Bank sistemiyle 77 bin 843 kişiden 511 milyon TL para toplantı. Yayınlanan bu  rapora göre 62 bin 877 kişiye 393.3 milyon TL ödeme yapıldı. Kalan 113.4 milyon liranın ise Kıbrıs’a ve Çitlik Bank CEO’su Mehmet Aydın ile eşinin hesabına aktarıldığı belirtildi.

Mehmet Aydın Kimdir ? Sıla Soysal Kimdir

Mehmet Aydın 27 yaşında. Asıl işi yazılımcılık olan Mehmet Aydın, arıcılıkla geçimini sağlarken bu projeyle ortaya çıktı. Çiftlik Bank’ı ilk etapta oyun olarak geliştiren Mehmet Aydın, biriken paralarla 4-5 ay sonra 250 büyükbaş hayvan kapasiteli çiftliğini Bursa-İnegöl’de açtı. Çiftlik Bank projesi yumurta ve tavuk sektörüne de kaydına Mehmet Aydın, Manisa’da aylık 1.500.000 yumurta üretimi gerçekleştirme kapasitesine sahip tavuk çiftliği kurdu.

 

 

ÇİFTLİK BANK NEDİR

Çiftlik Bank adlı oyun 2016 yılında Mehmet aydın tarafından kuruldu kendini ne kadar bir oyun olarak tanımlasa da aslında büyük karlar elde edebileceğiniz bir yatırım aracıdır. Yaptığınız gerçek yatırımlar ile çeşitli hayvanlar satın alabiliyordunuz ve Çiftlik Bank sitesine yapacağınız düzenli ziyaretler ile gerçek para kazanabiliyordunuz.

Çiftlik Bank ise sizin yaptığınız yatırımları gerçek anlamda hayvan ve arazi satın alımları ile değerlendiriyor. Sistemde hayvanların ömrü genel olarak 365 gün olarak  Saanen keçisi bu konuda farklı değerlendiriliyor  ve ömrü 700 gün olarak tanımlanmıştı. Yatırdığınız tutarı 4-6 ay arasında geri almış oluyorsunuz ve bundan sonraki aylar kazandığınız her kuruş sizin kar hanenize yazılıyor.

Hayvanın sanal ömrü sona erdiğinde o hayvandan daha fazla gelir elde edemiyorsunuz ve yeni yatırımlar yapmanız gerekiyor. Düzenli ve mantıklı bir şekilde Çiftlik Bank’ta vakit geçirdiğiniz de yaptığınız 1000 TL’lik bir yatırım 1 sene sonra size en az 2200 TL olarak geri dönüyor. Maksimum seviye de faydalanmanız durumunda ise 1000 TL başına 2800 TL’ye kadar kazanabilirdiniz.

Mehmet Aydın kimdir

Çiftlik bank’ın sahibi Mehmet Aydın kimdir? Kaç Yaşında ve Nerelidir? Mehmet Aydın hakkında detaylı bilgi almak ve biyografisine ulaşmak için sitemizi takip ederek bilgi alabilirsiniz.

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...