; charset=UTF-8" /> Gökçe Atakaş Biyografisi? – Kimdirhayati.net
Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Gökçe Atakaş Biyografisi?

Rate this post
banner
Rate this post

Başarılı insanların hayatları, kaydettikleri aşamalar, nasıl başarılı oldukları hep bir merak olgusu olmuştur. Başta çekici gelmese de okudukça, araştırdıkça mutluluk ve ilham verir başarılı hayat hikayeleri, başarılı insanların biyografileri. Odağıma Gökçe Atakaş takıldı.

Gökçe Atakaş kimdir?

Gökçe Atakaş 15 Mayıs 1983 yılında İskenderun’da dünyaya gelmiş bir iş kadını. Eğitim hayatında oldukça başarılı olan Gökçe Atakaş lisans hayatını Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamlamış. Koç Üniversitesi Ekonomi bölümü ÖSYM sıralamasından Türkiye’de ilk 100 öğrenci içinden genelde kontenjanını doldurur. Sıkı bir çalışma ve disiplin isteyen bir bölümdür Koç Ekonomi. Bu bölümü 2006 yılında başarıyla tamamladıktan sonra 2007 yılında Atakaş Holding Yönetim Kurulu üyeliğine girdi. Şu anda da hem Atakaş Holding yönetim kurulu üyesi hem de holdingin finans danışmanlığını yapıyor.

Atakaş Holding

1975 yılında demir sektöründe faaliyetlerine başlayan Atakaş Holding 42 senedir çalışmalarına devam etmekte. Demir sektöründe ithalat ve ticaret yaparak bir başarıya ulaşan holding, 1989 yılında kömür ticaretine de girerek o sektörde de yerini almıştır. Atakaş Holding genel olarak yurtdışından ithal edip, paketleme ve işleme yaparak satışını gerçekleştirmektedir ürünlerin. Şirketin diğer şirketlerden farkı ise Türkiye’deki en yüksek kalite kömürlerin satışını yapıyor olması. Her zaman “Elinden gelenin en iyisini yap!” ilkesiyle hareket eden şirket disiplinli oluşu ve güvenilirliği ile büyümeye devam etmekte. Bu sürece kadar sektörün hep önde gelen şirketlerinden olan Atakaş Holding, gelişen sanayiye yenik düşmemesi ve güncel yaşamı takip etmesi sebebiyle ön planda durmaya devam etmektedir.

 

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...