; charset=UTF-8" /> Ivanka Trump Kimdir ve Nerelidir? Kaç Yaşındadır (Biyografisi)
Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

ivanka Trump Kimdir ve Nerelidir? (Biyografisi)

Rate this post
banner
Rate this post

ivanka Trump Kimdir ve Nerelidir? Kaç Yaşındadır (Biyografisi) hakkında bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz. Ivanka Trump annesi ve babası kimdir? Ivanka Trump ne iş yapmaktadir? ABD başkanınının kızı ivanka Trump hakkında tüm detayları ve biyografisini sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz

ivanka Trump Kimdir ve Nerelidir? (Biyografisi)

ivanka Trump Kimdir ve Nerelidir? (Biyografisi) Trump’ın ilk evliliğinden olan kızı Ivanka Trump üç çocuk annesidir. Ayrıca Ivanka Trump eşit maaş dağıtımı ve çocuk hakları konusunda yaptığı konuşmalarla dikkatleri uzun bir süre üzerine çekmiştir. Donald Trump kızı Ivanka’yı eşi Melania’dan daha ön planda tutuyor. Melania, bu zamana kadar olan kampanyalar sırasında sadece iki kez eşinin yanında bulunurken, Ivanka hep babasının yanındaydı. Ivanka Trump, kısa süre önce Rus ajanlığı ile suçlandığı haberlerle anılmıştı. Geçmişte modellik de yapan Ivanka şu sıralarda “girişimcilik” yapıyor. Ivanka, Hillary Clinton hakkındaki tweetleriyle tepki çeken iş adamı Jared Kushner ile evli.

ABD’nin yeni başkanı Trump 1977 yılında atlet ve manken olan Ivana Zelnickova ile evlendi. Bu evlilikten Donald Trump Jr., Ivanka Trump ve Eric Trump olmak üzere 3 çocuğu oldu. 1991’de Zelnickova’dan ayrılan Trump, iki sene sonra televizyoncu Marla Maples ile evlendi. Bu evlilikten Tiffany isimli bir kız çocuğu oldu. Trump, 2005 yılında da tasarımcı ve model olan Melania Knauss ile evlendi. Çiftin bu evlilikten 2006 yılında doğan Barron Trump adında bir çocukları var.

Ivanka Trump Kimdir

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın ilk eşi Çek sporcu ve model İvana Trump’tan olan kızı İvanka Trump 1981 yılında dünyaya geldi. Kariyerine modellik, yatırımcılık ve yazarlığı sığdırmış olan İvanka Trump, “Trump ailesinin parlayan yıldızı” olarak adlandırılıyor.

Okul hayatına Manhattan’ın elit sınıfının tercih ettiği Chaplin School’da başlayan İvanka Trump, daha sonra Choate Rosemary Hall yatılı okuluna transfer oldu.15 yaşında başlayan modellik kariyerine, okuldaki notlarını düşürmemesi şartıyla başlayan İvanka Trump daha sonra modellik kariyerine yatılı okuldan uzaklaşmak için başladığını itiraf etti. Liseden sonra modelliği bırakan Trump, modellik dünyasını ‘zalim, hain ve şirret’ olarak tanımladı.Lise sonrasi eğitimine Pensilvanya Üniversitesi bünyesindeki Wharton Business School’da devam eden Trump, buradaki ekonomi eğitimini 2004 yılında en yüksek onur derecesiyle tamamladı.

Ivanka Trump Ne İş Yapmaktadır

Üniversite mezuniyetinden sonra yeni mezun olarak bir emlak firmasında çalışmaya başlayan Trump, kısa bir süre sonra babası Donald Trump’ın yanında çalışmaya başladı.Kardeşleri Eric ve Donald Jr. ile birlikte Trump Organizasyonunda Başkan Yardımcısı görevinde olan İvanka Trump, “şirkette kimsenin olmadığı kadar yetki sahibi” olarak görülüyor. Trump Organizasyonu’nun en büyük anlaşmalarıyla ilgilenen İvanka Trump, babasının kavgacı tavrının aksine mali açıdan muhafazakar bir tutum izliyor.

Ivanka Trump Kiminle Evlidir

Donald Trump’ın başkanlık kampanyasında yer almadığını, sadece tavsiyelerde bulunduğunu söyleyen İvanka’nın, Donald Trump’ın kampanyasında önemli bir karar merci olarak bulunduğu iddia ediliyor. 2006 yılından beri, Türkiye’de de yayınlanmış olan “Çırak” (The Apprentice) televiyon programının jüri üyeleri arasında yer alan İvanka Trump, aynı zamanda giyim, ayakkabı, el çantası, gözlük ve mücevher gibi ürün koleksiyonları pazarlayan “İvanka Trump Collection” markasının da sahibi.

Babası Donald Trump’ın başkanlık kampanyasında, Trump’ın politik mesajlarının yayılması amacıyla çalışan İvanka Trump için ‘Vekil first lady’ yakıştırması yapıldı. Donald Trump’ın Amerika Birleşik Devletleri Başkanı seçilmesinden sonra, kendi işine yoğunlaşacağı düşünülen İvanka Trump ikinci kitabı “Çalışan Kadınlar”ı 2017 yılında yayınlamayı planlıyor.

Gayrimenkul müteahhidi Jared Kushner ile 2009 yılında evlenen İvanka Trump’ın üç çocuğu var.

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...