Home / Kişiler / Mahmut Özer Kimdir ve Nerelidir? (Yeni Ösym Başkanı)

Mahmut Özer Kimdir ve Nerelidir? (Yeni Ösym Başkanı)

Mahmut Özer Kimdir ve görevi nedir? Ösym başkanı Mahmut Özer lisans durumu nedir Mahmut özer 1970 yılında Tokat’ ta doğmuştur ve 47 yaşındadır

Mahmut Özer Kimdir

Prof. Dr. Özer ilk ve orta eğitimini memleketinde tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi elektronik ve haberleşme mühendisliği bölümünden 1992 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans ve doktorasını Karadeniz Teknik Üniversitesinde tamamlamıştır.

Mahmut Özer Nerelidir? (Yeni Ösym Başkanı)

Temmuz 2002’de Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde yardımcı doçentlik görevine başlayan Mahmut Özer, aynı üniversitede 2005-2010 yıllarında doçent olarak görevine devam etti. Temmuz 2010 itibarıyla profesör olarak atanan Mahmut Özer, 28 Kasım 2010 tarihinde Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörlüğüne atandı.

Evli ve 3 çocuk babası olan Özer ÖSYM başkanlığı görevine ataması yapılmıştır. Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararı ile yeni görevine başlayan Mahmut Özer Kimdir ve nerelidir sorusunun cevabı için yukadaki biyografiden yararlanabilirsiniz.

Hakkında admin

Daha Fazla Biyografi

Duygu Çevik kimdir, Duygu Çevik nerelidir, Duygu Çevik kaç yaşındadır

Duygu Çevik Kimdir? Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Duygu Çevik kimdir ? İşte Benim Stilim yarışmasının 7. Sezon yarışmacısıdır. Duygu Çevik 1996 yılında istanbul’da doğmuştur. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir