; charset=UTF-8" /> Melania Trump Kimdir ve Kaç Yaşındadır? (Biyografisi)
Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Melania Trump Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Rate this post
banner
Rate this post

Melania Trump Kimdir ve Kaç Yaşındadır? ABD first lady olan Melania Trump kaç yaşındadır ve aslında ne iş yapmaktadır? Melania Trump nerelidir?

Melania Trump Kimdir ve Kaç Yaşındadır?

Melania Trump kimdir ? 26 Nisan 1970 tarihinde Yugoslavya’ da doğmuştur. Babası araba satıcısı, annesi ise terziydi. Esas adı Melania Knavs’dır. Bir kız kardeşi vardır. Yugoslavya‘da Tasarım ve Fotoğrafçılık okulunda okudu ve Ljubljana Üniversitesinde okudu. 2001 yılında ABD‘ye göç etti ve 2006 yılında ABD vatandaşı oldu.

Melania Trump, Slovence, Sırpça, İngilizce, Fransızca ve onuşabilmektedir. 17 yaşında model olarak çalışmaya başladı. 18 yaşında iken İtalya, Milano‘da bir ajans ile anlaştı. 1992 yılında bir model yarışmasında ikinci seçildi. Okumakta olduğu Ljubljana Üniversitesinden bir yıl sonunda modellik yapmak için ayrıldı ve Milano ve Paris‘te modellik yaptı.

Melania Trump Kimdir ve Nerelidir?

1996 yılında New York‘a taşındı. 180 cm. boyunda olan Melania Trump, model olarak çalıştı, modelliği bıraktıktan sonra mücevher ve saat tasarımcısı olarak görev yaptı. Melania Trump, ilk defa 1996 yılının Ağustos ayında bir iş ziyareti için ABD‘ye gitti. Daha sonra tekrar ekim 1996 ayında gitti, ardından 2001 yılında oturma izni alarak ABD‘de kaldı.

Melania Trump kimdir, Melania Trump nerelidir, Melania Trump kaç yaşında, Melania Trump biyografi

2006 yılında ABD vatandaşı oldu. Melania Trump, 22 Ocak 2005 tarihinde Donald Trump ile evlendi. Barron Trump (d.20 Mart 2006) adında bir çocuğu vardır. Melania Trump, 8 Kasım 2016 tarihinde eşi Donald Trump başkanlık seçimlerini kazanınca ABD‘nin yeni First Lady’si oldu.

Melania Trump kimdir model mücevher Tasarımcısıdır. Şuan 47 yaşındadır.

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...