Home / Fenomenler / Merve Özkaynak Kimdir?

Merve Özkaynak Kimdir?

Youtuber, Türkiye’nin enfazla izlenen bayan video kanallarından bir tanesine sahiptir.

Merve Özkaynak, 1987 yılında istanbul’da ailesinin ortanca kızı olarak doğmuştur. Bir ablası, bir kız kardeşi vardır. Liseden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldı. üniversitede iletişim alanında eğitim gördü.Merve özkaynak, Vakkoda Moda danışmk mağazası olan Pronovias’da moda danışmanlığı ve Channelde Mağaza Müdür Yardımcısı şekilde görev yaptı.

Merve özkaynak, kısa zamanda Youtube’da herkes tarafından izlenmeye, facebook, twitter ve instagramda takip edilmeye başlanan bir vlogger fenomenidir. Bu kadar ünlü olamasının sebeblerinden biris ise Youtube’a koyduğu moda, makyaj ve bakım hakkındaki videolarda ürünleri tanıtması ve tanıtım yaparken kullandığı üslubu, diksiyonu, jest ve mimikleri, sempatik ve içten tavırları ve güzelliği ile kısa sürede gönüllere taht kurmuştur.

Merve özkaynak, Channelde Mağaza Müdür Yardımcısı şekilde vazife yaptığı çağda tanıştığı Cem özkaynak ile evlidir. Melisa adında bir kız çocuğu bulunur.Evlendikten sonra meslek hayatına fasıla vererek yarım kalan tahsil hayatına arka dönen Merve özkaynak, üniversitede iletişim bölümünde okumuştur.

Üniversitedeki eğitimi esnasında da reklam ajanslarında gene çalışmaya devam etmiş, mezun olunca da gene bir reklam ajansında alıcı temsilciliği yapmıştır. Sonra da uluslararası bir dergi grudürlüğü yapmıştır.

Son olarak da kişisel ilgi piyasası olan moda, makyaj ve bakım konularıyla uzmanlık sektörü olan dijital pazarlamayı birleştirmiştir.Şimdilerde ise çocukluğundan ve ilk iş deneyimlerimden kalan moda, makyaj ve bakım üzerine bir şeyler üretme fikri ile şu lahza onu tanıma sebebimiz olan Youtube’daki video bloglara başlamıştır.

Hakkında admin

Daha Fazla Biyografi

Semih Kaplanoğlu Kimdir, Semih Kaplanoğlu filmleri, Semih Kaplanoğlu ödülleri, Semih Kaplanoğlu kaç yaşında, Semih Kaplanoğlu nerelidir, Semih Kaplanoğlu biyografisi

Semih Kaplanoğlu Kimdir ve Filmleri Nedir?

Semih Kaplanoğlu Kimdir ve Filmleri Nedir? konusunda bilgi almak ve Semih Kaplanoğlu biyografisi ve filmleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir