Home / Ünlüler / Metin Hara Kimdir ? Kaç Yaşındadır?
Metin Hara kimdir ne iş yapmaktadır, Metin Hara hangi okuldan mezun olmuştur? Metin Hara'nın ailesi kimdir, Adriana Lima kiminle beraberdir?

Metin Hara Kimdir ? Kaç Yaşındadır?

Metin Hara kimdir ne iş yapmaktadır, Metin Hara hangi okuldan mezun olmuştur? Metin Hara’nın ailesi kimdir, Adriana Lima kiminle beraberdir? Hangi kitapların yazarıdır? Metin Hara’nın oynadığı filmler hangileridir ?

Metin Hara Kimdir

Metin Hara 14 Haziran 1982 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 35 yaşındadır. Son günlerde Adriana Lima ile yaşadığı ilişkisi ile gündeme gelen Metin Hara Musevi bir ailede yer almaktadır.Üsküdar Amerikan Kolejini bitirdikten sonra İstanbul üniversitesi Sağlık bilimleri Fakültesinden mezun olmuştur.

Metin Hara Kaç Yaşındadır?

Mezuniyetinden sonra Çapa devlet hastanesinde yaklaşık 1 yıl kadar görev yapmıştır. İlk olarak 2008 yılında “dinle neyden” adlı filmdeki derviş rolü ile Ankara film festivalinden ilk ödülünü almıştır.Bu başarısının ardından yine 2008 yılı içerisinde dünyanın bir çok bölgesinde seminerler verdi.

Metin Hara kimdir ne iş yapmaktadır, Metin Hara hangi okuldan mezun olmuştur? Metin Hara'nın ailesi kimdir, Adriana Lima kiminle beraberdir?

Bu seminerler sayesinden 40 civarında markanın reklamlarında yer almıştır. 2014 yılında ise üç kitaptan oluşan “aşkın istilası” adlı eseriyle ilk 3 ayda yaklaşık 100.000 civarında bir satış rakamı yakaladı. Bu satış rakamları Metin Hara‘nın 8 ay en çok satanlar listesinde kalmasını sağlamıştır.

2016 yılının Ekim ayında ise “Dem” kitabını okurlarıyla buluşturmuştur. Ayıca Metin Hara Dubai ve Brüksel başta olmak üzere bir çok ülkede özel şirketlere stres yönetimi ve motivasyon seminerleri vermektedir. Adriana Lima ile yaşadaığı aşk ünlü yazarı bir anda sanat ve sosyete camisinin en çok konuşulanlar arasına girmesini sağlamıştır. Şeyma Subaşı kimdir detaylı bilgileri öğrenmek için hemen buraya tıklayarak ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Daha Fazla Biyografi

edip cansever hayatı,edip cansever şiirleri,edip cansever kimdir,edip cansever biyografisi

Edip Cansever Kimdir (Biyografisi)

Edip Cansever Kimdir ve nerelidir? Ünlü şair Edip Cansever kaç yılında ve nasıl ölmüştür? Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir