; charset=UTF-8" /> Mina Başaran Kimdir ve Kaç Yaşındadır? Nişanlısı Kimdir?
Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Mina Başaran Kimdir ve Kaç Yaşındadır? Nişanlısı Kimdir?

Rate this post
banner
Rate this post

Mina Başaran Kimdir ve Kaç Yaşındadır? Nişanlısı Kimdir? Hüseyin Başaran kimdir ve ne iş yapmaktadır ? Mina Başaran nişanlısı Murat Gezer ile ne zaman evlenecekti? Mina Başaran uçak kazası sonucunda hayatını kaybetti ve yapılacak DNA testi ve kimlik tespitinin ardından ailesine teslim edilecek.

Mina Başaran Kimdir ve Kaç Yaşındadır? Nişanlısı Kimdir?

Mina Başaran 28 yaşındadır ve bir kaç ay sonra düğünü olacaktı. 2013 yılında Başaran Holding Grubunun Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.

Birleşik Arap Emirlikleri’nden İstanbul’a giden Başaran Yatırım Holding’e ait özel jette bulunan Hüseyin Başaran‘ın tatil için Dubai’de olan bekarlığa veda partisinden dönen kızı Mina Başaran ve 7 arkadaşı hayatını kaybetti. Mina Başaran’ın 14 Nisan’da düğünü olduğu öğrenildi.

Nişanlısı Murat Gezer Kimdir ?

Almanca ve İngilizce bilen Murat Gezer Kimdir? American InterContinental University’de eğitin gören Murat Gezer ailesine ait şirkette çalışıyor. Matbaacılık işi yapan Murat Gezer 14 nisan tarihinde Mina Başaran ile dünya evine girecekti.

Babası Hüseyin Başaran Kimdir

Trabzon doğumlu olan Hüseyin Başaran, farklı sektörlerde faaliyet gösteren Başaran Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Bir dönem Trabzonspor Asbaşkanlığı yapan Hüseyin Başaran evli ve 2 çocuk sahibidir.

Birleşik Arap Emirlikleri’nden Türkiye’ye dönen uçağın İran’ın güneybatısındaki Çaharmahal ve Bahtiyari Eyaleti yakınlarında düştüğü belirtildi. İçinde Hüseyin Başaran’ın kızı Mina Başaran’ın da bulunduğu öğrenildi. Mina Başaran bekarlığa veda partisinden dönüyordu.

Mina Başaran kimdir? Uçak kazası sonucu hayatını kaybeden Mina Başaran yapılacak DNA testi sonucunda kimliği tespit edilerek ailesine teslim edilecek. Bekarlığa veda partisi yapmak için gittiği Dubai dönüşünde Başaran holding firmasına ait özel uçak İran’da düştü ve Mina başaran hayatını kaybetti.

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...