; charset=UTF-8" /> Neşe Sapmaz kimdir ve Yavuz Yılmaz ile İlişkisi Nedir
Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Neşe Sapmaz kimdir ve Yavuz Yılmaz ile İlişkisi Nedir

Rate this post
banner
Rate this post

Neşe Sapmaz kimdir ve Yavuz Yılmaz ile İlişkisi Nedir ve Neşe Sapmaz’ın biyografisi hakkında bilgi almak için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Neşe Sapmaz kimdir? 2 Ağustos 1983 tarihinde Bursa’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Neşe Sapmaz, lise yıllarında amatör olarak tiyatro çalışmaları yaptı. Özel günlerde okulda çeşitli sunuculuk görevlerini üstlendi, okul gazetesinin editörlüğünü üstlenerek, yazmaya başladı. 2001 yılında burslu olarak Yeditepe Üniversitesi, İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde okumaya hak kazandı.

Neşe Sapmaz kimdir ve Yavuz Yılmaz ile İlişkisi Nedir

Mesut Yılmaz’ın oğlunun evinde ölü bulunmasının ardından spiker Neşe Sapmaz sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Neşe Sapmaz bu fotoğrafın altına ise “Ne ben anlatabilirim, ne siz anlayabilirsiniz” Yavuz anlatamayacağım kadar çok üzgünüm. Bendeki son resmimiz…” notunu düştü.

Neşe Sapmaz, Yavuz Yılmaz’ın kendisine evlenme teklif ettiğini sosyal medya hesabından “Ve teklif etti. ‘Evet’ dedim. Gelin ata bindi” notuyla paylaşmıştı.

3 yıl sonra (2015 yılında) Yavuz Yılmaz ile Neşe Sapmaz’dan düğün davetiyesi beklenirken ayrılık haberi geldi. Zaman zaman ayrıldıkları dedikodularıyla gündeme gelen ve el ele poz verip dedikoduları yalanlayan sevgililer ilişkilerine nokta koydu.

Berna Yılmaz’ın gelin adayı Neşe Sapmaz’a üç pırlanta taştan oluşan 200 bin TL’lik yüzük hediye ettiği haberleri de medyada çıkmıştı.Neşe Sapmaz, 2 Ağustos 1983 tarihinde Bursa’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Neşe Sapmaz, lise yıllarında amatör olarak tiyatro çalışmaları yaptı. Özel günlerde okulda çeşitli sunuculuk görevlerini üstlendi, okul gazetesinin editörlüğünü üstlenerek, yazmaya başladı.

2001 yılında burslu olarak Yeditepe Üniversitesi, İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde okumaya hak kazandı. 2001 yılında üniversite için gittiği İstanbul’da yüksek öğrenimini tamamladı. Daha üniversite öğrencisiyken, okul yayın organlarında yaptığı röportajlarla adından söz ettirdi. Cem Uzan, Tarık Akan, Emekli Orgeneral Edip Başer, Robin Sharma ve Hulusi Derici röportaj yaptığı isimlerden bazılarıydı. Hulusi Derici ile gerçekleştirdiği ‘Yeşil Elmaya Seni seviyorum Dedin mi?’ başlıklı röportajı, 17. Aydın Doğan Genç İletişimciler yarışmasında ‘Röportaj’ alanında ödül aldı. Yine okul yıllarında okul televizyonunda çeşitli yapımlarda sunucu ve oyuncu olarak yer aldı. 2003-2004 yılında Kanal D’de ekrana gelen ‘Şansa Dansa’isimli programda, 72 bölüm, Mehmet Ali Erbil’e eşlik ederek, ilk ekran deneyimini yaşadı. 2005 yılı yaz dönemi’nde CNN Turk Haber Merkezi’nde stajını başarıyla tamamladı. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun oldu.

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...