Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Orkun Işıtmak Kimdir?

Rate this post
banner
Rate this post

1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Orkun Işıtmak, Youtube’a adım attığı andan itibaren yüklediği videolar ile herkesi kendisine hayran bırakan ve çok önemli işlere imza atmıştır.

İstanbul Üniversite’sinde İtalyan Dili ve Edebiyatı okumaktadır.İstanbul’da eğitim hayatı bir yana Youtube’da videolar çekerek bir çok kişi tarafında verilmektedir.Farklı Youtuber’la tanışarak Youtube dünyasında kendisine yer edinebilmiştir.Genellikle eğlenceli videolar çekmektedir.

Youtube’a ilk başladığında oyun videoları çeken Orkun Işıtmak farklı alanlarda özellikle ünlü isimler ile çektiği videolar ile de tanımaktadır.Herkes onu oynadığı meşhur korku oyunları ile tanımıştır. Sonrasında kanalının formatını değiştiren Orkun risk alarak daha ayrıcalıklı bir kategoriye geçiş yapmıştır.Kısa zamanda abone sayısını 1 milyon üzerine çıkaran Orkun Işıtmak’ın şuan abone sayısı 2.268.773‘tür.

Gelecek vaad eden Youtuber film teklifi gelmesi kaçınılmaz.En son videosunu Murat Boz ile çekmiştir.Daha birçok ünlü isim ile videolar mutlaka gelecektir.
Murat boz ile çekilen ağda videosu;

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...