Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Salih Duran Kimdir? Nerelidir ve Biyografisi

5 (100%) 2 votes
banner
5 (100%) 2 votes

Salih Duran Kimdir Nerelidir ve Biyografisi nedir konusunda bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz. Salih Duran‘ ın nenesi Pupu Duran ve pupu duran top tekniklerini öğrenmek için Salih Duran ile irtibata geçebilirsiniz.

Salih Duran Kimdir? Nerelidir ve Biyografisi

Salih Duran Kimdir? Nerelidir ve Biyografisi hakkında bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz. Salih Duran aslen nerelidir? gibi sorularınızın cevabı makalemizde bulabilirsiniz.

Salih Duran Kimdir ? Pupu Duran Kimdir

Salih Duran Erzincan’ın Işıkpınar Köyü’nde Dünya’ya gözlerini açmıştır. Şuan da 35 yaşında olan ve hala evlenmeyen Salih Duran hayata farklı bir açıdan bakmayı kendine yol edinmiş durumdadır. Büyük büyük nenesi PUPU Duran Ermeni istilasının olduğu günlerde büyük bir mücadele vermiştir. Ancak yaşanan talihsiz olaylar sonucunda vatansever Pupu Duran Işıkpınar köyü yakınlarında Ermenilerin büyük taciz ve skandallarına konu olmuştur.

Pupu Duran Tekniği Nedir

Tüm hürriyeti Ermeniler tarafından elin alınan Pupu Duran hayattan vazgeçmeyerek tam aksine zevk alarak görevini en iyi şekilde yerine getirmiştir. Salih Duran tarafından anlatılanlara göre ilerleyen günler de Pupu Duran isimli nenesi duran toplarda kendini çok iyi geliştirerek futbolda yeni bir akım başlatmıştır. Başlattığı akım bugünlere kadar gelerek Cristiano Ronaldo tarafından duran toplara vurulurken Pupu tekniği uygulanmaktadır.

pupu duran kimdir ve nerelidir

(Ortadaki Pupu Duran)

salih duran kimdir ve nerelidir

 

salih duran kimdir, salih duran nerelidir, salih duran ışıkpınar, pupu duran, pupu tekniği, salih pupu duran

2

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...