; charset=UTF-8" /> Şeyma Subaşı Kimdir ve Hayat Hikayesi Nedir?
Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Şeyma Subaşı Kimdir ve Hayat Hikayesi Nedir?

Rate this post
banner
Rate this post

Şeyma Subaşı kimdir? Acun Ilıcalı ile ilişkileri ne zaman başladı ? Şeyma Subaşı’nın hayat hikayesi ve başarıları nelerdir? Şeyma Subaşı hangi bölümden mezun olmuştur? Şeyma Subaşı’nın doğum tarihi nedir ve kaç yaşındadır

Şeyma Subaşı Kimdir ve Hayat Hikayesi Nedir?

Şeyma Subaşı 2 Temmuz 1990 doğumludur (27 yaşındadır) ve İstanbul Aydın üniversitesi moda tasarım bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılarak ismini duyurmuştur. Yaklaşık 16 yıldır bir çok ünlü modacının defilelerinde yer almıştır.

Şeyma Subaşı kimdir? Acun Ilıcalı ile ilişkileri ne zaman başladı ? Şeyma Subaşı'nın hayat hikayesi ve başarıları nelerdir?

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı Kimdir?

Ünlü modacının Acun Ilıcalı ile ilk tanışması 2009 yılında “var mısın yok musun” yarışması ile başlamıştır. Şeyma Subaşı bu yarışmadan yaklaşık 69.000 lira kazanmıştı.Daha sonra ise yine bir Acun medya yapımı olan “yok böyle dans” yarışmasının kostüm tasarımcılığını yapmıştır.

Şeyma Subaşı kimdir? Acun Ilıcalı ile ilişkileri ne zaman başladı ? Şeyma Subaşı'nın hayat hikayesi ve başarıları nelerdir?

Ünlü modacının Acun Ilıcalı ile olan birlikteliğinin ne zaman başladığı konusunda net bir tarih yoktur ancak iki çiftin yakında dünya evine girecekleri haberi ünlüler dünyasına bomba gibi düşmüştür.Ayrıca ünlü çiftin birlikteliklerinden bir de Melisa isminde bir kız çocukları bulunmaktadır. İki çiftin evlilik haberi ilk olarak Şeyma Subaşı’nın instagram hesabından duyurulmuştur. Ayrıca Hande Erçel kimdir ve hayat hikayesi konusunda bilgi almak için buraya tıklayarak ilgili yazımızdan yararlanabilirsiniz.

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...