Home / Tanıtım / Tente Pergola Branda Modelleri

Tente Pergola Branda Modelleri

2017 yılı Pergola Tente, otomatik raylı tente, şeffaf tente ve diğer tüm ürünler için yeni bir akımın oluştuğu sektörde öncü firmaların yaptığı arge çalışmaları ile sektörün yeni bir boyut kazandığı bir yıl oldu. Tente modelleri olarak müşteri isteğine göre özel olarak tasarlanan pergola ve tenteler yüzlerce renk ve desen seçeneği ile sizlere mükemmel yaşam alanları oluşturuyor.

İzmir ve bölgesinde aktif olarak hizmet vermekte olan Ata Tente, kendi oluşturdukları marka ve ürün portföyleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı, kaliteli ve en uygun fiyat ile hizmet vermektedir. İzmir Tente firmaları arasında lider firma olan Ata Tente müşterilerine kaliteli ve yıllara meydan okuyan sağlam ürünler sunmaktadır.

Tente pergola sektörünün tamir bakım ve satış sonrası destek hizmetleriyle bir çok alanda hizmet vermekte olan Ata Tente İzmir Pergola ve Tente ürünleri ile kalite yaşam alanları oluşturuyor. Günden güne büyüyen müşteri portföyü ile İzmir, Aydın, Çanakkale, Kütahya, Manisa, Yalova, Uşak, Denizli, Muğla, Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Otomatik raylı tente, mafsallı tente, körüklü tente, şeffaf tente, branda, açılır kapanır otomatik akıllı panel çatılar ve diğer tüm ürünler için en ucuz fiyat garantisi ile çalışmalarına devam eden Ata Tente, bölgenin en büyük Tente Pergola firması olmanın gururu ve kaliteli hizmet anlayışı ile 2017 tente pergola modellerini bir araya getiriyor.

Hakkında admin

Daha Fazla Biyografi

edip cansever hayatı,edip cansever şiirleri,edip cansever kimdir,edip cansever biyografisi

Edip Cansever Kimdir (Biyografisi)

Edip Cansever Kimdir ve nerelidir? Ünlü şair Edip Cansever kaç yılında ve nasıl ölmüştür? Bu …

2 comments

  1. Tente işimiz var sizinle nasıl irtibata geçebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir