; charset=UTF-8" /> Uğur Akkuş Kimdir? Ne İş Yapmaktadır?
Türkiye nin En Büyük Biyografi Sitesi

Uğur Akkuş Kimdir? Ne İş Yapmaktadır?

Rate this post
banner
Rate this post

Uğur Akkuş Kimdir ve ne iş yapmaktadır? Uğur Akkuş’un Türkiye yatırımları nedir ve hangi ülkenin emiri ile iş yapmaktadır? Ebru Şallı ile ilişkisi nasıl başlamıştır?

Uğur Akkuş kimdir? sorusunu cevaplamak gerekirse akla ilk gelen Kuveyt Emiri Şehy el Sabah el Ahmet el Cabir el Sabah’ın Türkiye danışmanı ve Kuveyt – Türkiye yatırım danışmanlığı şirketinin grup başkanıdır.Kuveyt Emirinin yaklaış 3 Milyar dolarlık yatırımlarına Türkiye’de yön vermektedir.

Uğur Akkuş Kimdir? Ne İş Yapmaktadır?

Uğur Akkuş son günlerde Ebru Şallı ile basında çıkan resimleri ve karısının yazdıkları ile gündeme gelmiştir. Ebru Şallı ile olan birlikteliğini bitirmemek için yaklaşık 10 yıllık evliliğini bitiren Uğur Akkuş bu günlerde magazin dünyasının en çok konuşulanları arasında yer almaktadır. Uğur Akkuş’un eşi Gonca Akkuş’a şikayet üzerine mahkeme tarafından 4 ay uzaklaştırma kararı alınmıştır.

uğur akkuş kaç yaşındadır

Ebru Şallı ise tüm bu yaşanan üzerine kendini eve kapattığı iddia ediliyor. Ayrıca Uğur Akkuş ile planladıkları mavi tur tatil planını da rafa kaldırdıkları yönünde bilgiler paylaşıldı. İlerleyen günlerde iki çift arasında neler yaşanacağını hep beraber bekleyip göreceğiz.

0

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading...